Syksyn harjoitusajat

palaveriVaikka kevätkausi on vasta loppunut, eikä kesäkausikaan ole vielä alkanut, on hyvä aika siirtä katse jo ensi syksyyn ja tulevaan kauteen. Ohjaajapalaverissa saatiin syksyn ryhmät ja harjoitusajat sovittua ja löydettiin kaikille ryhmille vetäjät.

Tämän vuoden alkeiskurssi jatkaa ensi vuonna nimellä jatko 1 ja tämän vuoden jatkoryhmä nimellä jatko 2, harjoitusajat säilyvät ennallaan. Uuden alkeiskurssin harjoitukset ovat maanantaisin 17:30 – 18:30 ja keskiviikkoisin 18:30 – 19:30. Ryhmän lisäyksen takia maanantain ja keskiviikon aikataulua täytyy tiivistää ja muiden ryhmien harjoitusajat muuttuvat hieman.

 

Syksyn aikataulu

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
10.30
Muksujudo
10.45
12.00
Eero, Juha
11.00
11.30
12.00
Junnujudo
12.00
13.00
Eero, Juha
12.30
17.30
Erityisryhmä
17.30
18.30
Satu, Staffan
18.00
Jatko 1
18.00
19.15
Lari, Tiku
Jatko 1
18.00
19.15
Lari, Tiku
18.30
Nuoret
4.k - n.dan
18.30
20.00
Katri, Pyry
19.00
Nuoret
Tekniikkaa
19.15
20.45
Timo, Pyry
Aikuiset
19.00
20.30
Marko, Ville, Virna
19.30
Nuoret
Randori
19.30
21.00
Aku
20.00
Aikuiset
20.00
21.30
Marko, Ville, Virna
20.30
21.00

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
10.30
Muksujudo
10.45
12.00
Eero, Juha
11.00
11.30

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
12.00
Junnujudo
12.00
13.00
Eero, Juha
12.30

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
18.00
Jatko 1
18.00
19.15
Lari, Tiku
Jatko 1
18.00
19.15
Lari, Tiku
18.30
19.00

Tiistai

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
18.30
Nuoret
4.k - n.dan
18.30
20.00
Katri, Pyry
19.00
Nuoret
Tekniikkaa
19.15
20.45
Timo, Pyry
19.30
Nuoret
Randori
19.30
21.00
Aku
20.00
20.30

Maanantai

Keskiviikko

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
19.00
Aikuiset
19.00
20.30
Marko, Ville, Virna
19.30
20.00
Aikuiset
20.00
21.30
Marko, Ville, Virna
20.30
21.00

Maanantai

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
17.30
Erityisryhmä
17.30
18.30
Satu, Staffan
18.00

Keskiviikko