Harjoitusajat

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko keskiviikko (t2) Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
10:45
Muksujudo
10:45
12:00
Eero, Juha
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
Junnujudo
12:00
13:00
Eero, Juha
12:15
12:30
12:45
17:30
Alkeet
17:30
18:30
Jussi
Jatko 1
17:30
18:30
Timo L., Pyry
17:45
18:00
Jatko 2
18:00
19:30
Lari, Reetta
Jatko 2
18:00
19:30
Tiku, Kuutti
18:15
Alkeet
18:15
19:15
Jussi
Jatko 1
18:15
19:15
Timo L., Pyry
18:30
Nuoret
18:30
20:00
Timo L, Pyry
18:45
19:00
Aikuiset
19:00
20:30
Marko, Virna
19:15
Yhteistreenit
Jatko2, Nuoret ja Aikuiset
19:15
20:45
19:30
Aikuiset
Jussi
19:30
21:00
Nuoret
19:30
21:00
Aku
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

Maanantai

Maanantai (t2)

Tiistai

Keskiviikko

keskiviikko (t2)

Torstai

Perjantai

Lauantai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko keskiviikko (t2) Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
10:45
Muksujudo
10:45
12:00
Eero, Juha
11:00
11:15
11:30
11:45

Lauantai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko keskiviikko (t2) Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
12:00
Junnujudo
12:00
13:00
Eero, Juha
12:15
12:30
12:45

Lauantai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko keskiviikko (t2) Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
19:00
Aikuiset
19:00
20:30
Marko, Virna
19:15
19:30
Aikuiset
Jussi
19:30
21:00
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

Maanantai (t2)

Perjantai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko keskiviikko (t2) Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko keskiviikko (t2) Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
18:00
Jatko 2
18:00
19:30
Lari, Reetta
Jatko 2
18:00
19:30
Tiku, Kuutti
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15

Tiistai

Torstai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko keskiviikko (t2) Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
17:30
Jatko 1
17:30
18:30
Timo L., Pyry
17:45
18:00
18:15
Jatko 1
18:15
19:15
Timo L., Pyry
18:30
18:45
19:00

Maanantai (t2)

keskiviikko (t2)

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko keskiviikko (t2) Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko keskiviikko (t2) Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
18:30
Nuoret
18:30
20:00
Timo L, Pyry
18:45
19:00
19:15
19:30
Nuoret
19:30
21:00
Aku
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

Maanantai

Torstai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko keskiviikko (t2) Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
17:30
Alkeet
17:30
18:30
Jussi
17:45
18:00
18:15
Alkeet
18:15
19:15
Jussi
18:30
18:45
19:00

Maanantai

Keskiviikko

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko keskiviikko (t2) Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
19:15
Yhteistreenit
Jatko2, Nuoret ja Aikuiset
19:15
20:45
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30

Keskiviikko

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko keskiviikko (t2) Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
Sivua on muokattu viimeksi 16.7.2020.