Harjoitusajat

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
10:45
Muksujudo
10:45
12:00
Eero, Elina
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
Junnujudo
12:00
13:00
Eero, Elina
12:15
12:30
12:45
17:30
Jatko 1
17:30
18:30
Tuomas, Karoliina, Teemu, Markus
Ylemmät vyöt
17:30
19:00
Staffan
17:45
Alkeet
17:45
18:45
Jussi, Juho, Tiku
Alkeet
17:45
18:45
Jussi, Juho, Tiku
18:00
Jatko 1
18:00
19:15
Tuomas, Karoliina, Teemu, Markus
18:15
18:30
Nuoret
4.k - n.dan
18:30
20:00
Katri
18:45
Jatko 2
18:45
20:15
Lari, Päivi, Juho, Reetta, Tiku, Arttu
Jatko 2
18:45
19:45
Lari, Päivi, Juho, Reetta, Tiku, Arttu
19:00
Aikuiset
19:00
20:30
Marko, Ville, Virna
19:15
Nuoret
Tekniikkaa
19:15
20:45
Timo
19:30
19:45
Nuoret
Randori
19:45
21:00
Ylin vyö
20:00
Aikuiset
20:00
21:30
Marko, Ville, Virna
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
10:45
Muksujudo
10:45
12:00
Eero, Elina
11:00
11:15
11:30
11:45

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
12:00
Junnujudo
12:00
13:00
Eero, Elina
12:15
12:30
12:45

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
19:00
Aikuiset
19:00
20:30
Marko, Ville, Virna
19:15
19:30
19:45
20:00
Aikuiset
20:00
21:30
Marko, Ville, Virna
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

Maanantai

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
18:45
Jatko 2
18:45
20:15
Lari, Päivi, Juho, Reetta, Tiku, Arttu
Jatko 2
18:45
19:45
Lari, Päivi, Juho, Reetta, Tiku, Arttu
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00

Tiistai

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
17:30
Jatko 1
17:30
18:30
Tuomas, Karoliina, Teemu, Markus
17:45
18:00
Jatko 1
18:00
19:15
Tuomas, Karoliina, Teemu, Markus
18:15
18:30
18:45
19:00

Maanantai

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
17:30
Ylemmät vyöt
17:30
19:00
Staffan
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
18:30
Nuoret
4.k - n.dan
18:30
20:00
Katri
18:45
19:00
19:15
Nuoret
Tekniikkaa
19:15
20:45
Timo
19:30
19:45
Nuoret
Randori
19:45
21:00
Ylin vyö
20:00
20:15
20:30
20:45

Maanantai

Keskiviikko

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
17:45
Alkeet
17:45
18:45
Jussi, Juho, Tiku
Alkeet
17:45
18:45
Jussi, Juho, Tiku
18:00
18:15
18:30

Tiistai

Torstai

Sivua on muokattu viimeksi 3.6.2017.