Syksyn harjoitusajat

palaveriVaikka kevätkausi on vasta loppunut, eikä kesäkausikaan ole vielä alkanut, on hyvä aika siirtä katse jo ensi syksyyn ja tulevaan kauteen. Ohjaajapalaverissa saatiin syksyn ryhmät ja harjoitusajat sovittua ja löydettiin kaikille ryhmille vetäjät.

Tämän vuoden alkeiskurssi jatkaa ensi vuonna nimellä jatko 1 ja tämän vuoden jatkoryhmä nimellä jatko 2, harjoitusajat säilyvät ennallaan. Uuden alkeiskurssin harjoitukset ovat maanantaisin 17:30 – 18:30 ja keskiviikkoisin 18:30 – 19:30. Ryhmän lisäyksen takia maanantain ja keskiviikon aikataulua täytyy tiivistää ja muiden ryhmien harjoitusajat muuttuvat hieman.

 

Syksyn aikataulu

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
10.30
Muksujudo
10.45
12.00
Eero, Elina
11.00
11.30
12.00
Junnujudo
12.00
13.00
Eero, Elina
12.30
17.30
Jatko 2
17.30
18.30
Tuomas, Karoliina, Markus
Erityisryhmä
17.30
18.30
Satu, Staffan

Jatko 2
18.00
19.15
Tuomas, Karoliina, Markus

Nuoret
Tekniikkaa
19.15
20.45
Timo
18.00
18.30
Nuoret
4.k - n.dan
18.30
20.00
Katri
Jatko 1
18.30
19.30
Jussi, Juho
Jatko 1
18.30
19.30
Jussi, Juho
19.00
Aikuiset
19.00
20.30
Marko, Ville, Virna
19.30
Ylemmät vyöt
19.30
21.00
Staffan
Nuoret
Randori
19.30
21.00
Ylin vyö
20.00
Aikuiset
20.00
21.30
Marko, Ville, Virna
20.30
21.00

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
10.30
Muksujudo
10.45
12.00
Eero, Elina
11.00
11.30

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
12.00
Junnujudo
12.00
13.00
Eero, Elina
12.30

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
18.30
Jatko 1
18.30
19.30
Jussi, Juho
Jatko 1
18.30
19.30
Jussi, Juho
19.00

Tiistai

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
17.30
Jatko 2
17.30
18.30
Tuomas, Karoliina, Markus
18.00
Jatko 2
18.00
19.15
Tuomas, Karoliina, Markus
18.30
19.00

Maanantai

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
18.30
Nuoret
4.k - n.dan
18.30
20.00
Katri
19.00
Nuoret
Tekniikkaa
19.15
20.45
Timo
19.30
Nuoret
Randori
19.30
21.00
Ylin vyö
20.00
20.30

Maanantai

Keskiviikko

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
19.30
Ylemmät vyöt
19.30
21.00
Staffan
20.00
20.30

Tiistai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
19.00
Aikuiset
19.00
20.30
Marko, Ville, Virna
19.30
20.00
Aikuiset
20.00
21.30
Marko, Ville, Virna
20.30
21.00

Maanantai

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai
17.30
Erityisryhmä
17.30
18.30
Satu, Staffan
18.00

Keskiviikko