Harjoitusajat

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
10:45
Muksujudo
10:45
12:00
Eero, Elina
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
Junnujudo
12:00
13:00
Eero, Elina
12:15
12:30
12:45
16:00
Ylemmät vyöt
Kataharjoitus, Staffan
16:00
17:30
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
Jatko 2
17:30
18:30
Tuomas, Karoliina, Markus
Vapaa vuoro
Avaimellinen!
17:30
19:00
17:45
18:00
Alkeet
tatami 1
18:00
19:00
Lari, Tiku
Jatko 2
18:00
19:15
Tuomas, Karoliina, Markus
Alkeet
tatami 1
18:00
19:00
Lari, Tiku
18:15
Jatko 1
18:15
19:30
Jussi, Juho
Jatko 1
18:15
19:30
Jussi, Juho
18:30
Nuoret
4.k - n.dan
18:30
20:00
Katri
18:45
19:00
Aikuiset
19:00
20:30
Marko, Ville, Virna
Aikuisten alkeet
19:00
20:30
Päivi
19:15
Ylemmät vyöt
19:15
20:45
Staffan
Nuoret
Tekniikkaa
19:15
20:45
Timo
19:30
Nuoret
Randori
19:30
21:00
Ylin vyö
19:45
20:00
Aikuiset
20:00
21:30
Marko, Ville, Virna
Aikuisten alkeet
20:00
21:30
Päivi
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

Maanantai

Maanantai (t2)

Tiistai

Tiistai (t2)

Keskiviikko

Torstai

Torstai (t2)

Perjantai

Perjantai (t2)

Lauantai

Sunnuntai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
10:45
Muksujudo
10:45
12:00
Eero, Elina
11:00
11:15
11:30
11:45

Lauantai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
12:00
Junnujudo
12:00
13:00
Eero, Elina
12:15
12:30
12:45

Lauantai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
19:00
Aikuiset
19:00
20:30
Marko, Ville, Virna
19:15
19:30
19:45
20:00
Aikuiset
20:00
21:30
Marko, Ville, Virna
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

Maanantai

Perjantai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
17:30
Jatko 2
17:30
18:30
Tuomas, Karoliina, Markus
17:45
18:00
Jatko 2
18:00
19:15
Tuomas, Karoliina, Markus
18:15
18:30
18:45
19:00

Maanantai

Keskiviikko

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
18:15
Jatko 1
18:15
19:30
Jussi, Juho
Jatko 1
18:15
19:30
Jussi, Juho
18:30
18:45
19:00
19:15

Tiistai (t2)

Torstai (t2)

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
16:00
Ylemmät vyöt
Kataharjoitus, Staffan
16:00
17:30
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
19:15
Ylemmät vyöt
19:15
20:45
Staffan
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30

Tiistai

Sunnuntai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
18:30
Nuoret
4.k - n.dan
18:30
20:00
Katri
18:45
19:00
19:15
Nuoret
Tekniikkaa
19:15
20:45
Timo
19:30
Nuoret
Randori
19:30
21:00
Ylin vyö
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

Maanantai

Keskiviikko

Torstai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
18:00
Alkeet
tatami 1
18:00
19:00
Lari, Tiku
Alkeet
tatami 1
18:00
19:00
Lari, Tiku
18:15
18:30
18:45

Tiistai

Torstai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
17:30
Vapaa vuoro
Avaimellinen!
17:30
19:00
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45

Perjantai

Maanantai Maanantai (t2) Tiistai Tiistai (t2) Keskiviikko Torstai Torstai (t2) Perjantai Perjantai (t2) Lauantai Sunnuntai
19:00
Aikuisten alkeet
19:00
20:30
Päivi
19:15
19:30
19:45
20:00
Aikuisten alkeet
20:00
21:30
Päivi
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

Maanantai (t2)

Perjantai (t2)

Sivua on muokattu viimeksi 18.12.2018.